Sigurna pobjeda Bana Jelačića u Kobiliću

14.09.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Bana Jelačića s uspjehom su preskočili gostovanje u Kobiliću gdje su s 4:1 svladali domaći Vatrogasac. Ovim trijumfom momčad trenera Emila Družića i dalje je neporažena te s velikim nestrpljenjem dočekuje nedjeljni susret protiv susjeda iz Kuča, Turopoljca.

Domaći nogometaši prvi su zaprijetili, a veliku šansu nije realizirao Marko Novak. Kazna je stigla u 16. minuti kada goste u vodstvo dovodi Filip Vojnović. Josip Grilec u 27. poravnava rezultat, a tek što se krenulo s centra igrači Bana Jelačića ponovno vode.

Egzekutor je bio Damir Matković. Isti je igrač u nastavku u dva navrata mogao zapečati sudbinu domaćina. U stopostotnim prilikama kada je bio sam pred vratarem najprije je pogodio vratnicu, dok je u drugom pokušaju kao pobjednik izašao vratar Vatrogasca Viktor Koš.

Promašaji na kraju goste iz Vukovine nisu skupo stajali. Sudbinu Vatrogasca zapečatili su nemorna radilica u veznom redu sastava iz Vukovine, Ivan Biljan, te Josip Matejčić pogotkom iz kaznenog udarca u 90. minuti.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 5. KOLO
NK VATROGASAC – NK BAN JELAČIĆ
STRIJELCI:
0:1 Vojnović (16), 1:1 Grilec (27), 1:2 Matković (28), 1:3 Biljan (63), 1:4 Matejčić (90- 11m)
NK VATROGASAC: Koš, Vuković (od 55. Čavar), Čumpek, Grilec (od 74. Žgela), Grabović, Kontić, Novak (od 77. Klasnić), Dilberović (od 46. Ivkić), Vitez, Vodelšek (od 79. Rajić). TRENER: Juro Gavran
NK BAN JELAČIĆ: Ćorković, Miović, Hmelina, Kovačević, Sokić, Matejčić, Petravić (od 70. Šipušić), Matković (od 80. Ivanda), Vojnović, Debijađi (od 53. Nujić), Biljan. TRENER: Emil Družić