Spektakularno otvoren Alpas Cup Grada Velike Gorice: U nedjelju na Udarniku kreće finalna borba za trofej
Još jednim spektakularnim otvaranjem, u kojem su ponovno sudjelovali atraktivni padobranci, počeo je Alpas Cup Grada Velike Gorice, na kojem sudjeluje 40 ekipa U-11 limača, odnosno više od 600 malih nogometaša, ali i nogometašica.
Padobranci su na Udarnik doslovno s neba donijeli nogometnu loptu te zastave Kurilovca, Velike Gorice i Lijepe naše...

Bio je u Kurilovcu i gradonačelnik Krešimir Ačkar, uz brojne uzvanice i uzvanike, od direktorica Turističke zajednice Velike Gorice i Zagrebačke županije, Maje Toth i Ivane Alilović pa do čelnika Zajednice sportskih udruga našeg grada Gorana Kovačića i tajnika Darka Blažinčića, predsjednika Gradskog vijeća Velike Gorice Darka Bekića...

Djeca su uživala u sjajnom predstavljanju svojih klubova, a prvog dana su klinci i odradili većinu utakmica po skupinama.

U nedjelju u jutarnjim satima slijede preostale utakmice grupne faze, dok se popodne igra završnica i kreće borba za pobjednički trofej 12. izdanja ovog sjajnog turnira, koji nije samo sportska, nego i velika društvena manifestacija u našem gradu!

Finalna utakmica na rasporedu je od 20 sati.
Galerija slika
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić