STK Stanfar uspješno otvorio novu sezonu: Spoj starijih i mlađih djelovao je savršeno!
Krenula je i nova stolnoteniska sezona, uz polovičan učinak STK Stanfara, koji su na otvaranju Prve lige, drugo razreda hrvatskog klupskog stolnog tenisa, ostvarili pobjedu i poraz.
Djevojke su sa 4:0 poražene od Dugog Sela, no, muški dio ekipe je uvjerljivo s identičnih 4:0 dobio STK Zagreb.

Bodove su upisali Martin Petrović, Karlo Javor te Marko Habijanec, koji je slavio i u igri parova s Martinom Petrovićem.

U drugom kolu Velikogoričani gostuju kod druge momčadi Dugog Sela i kod STK TIS Zagreb.
U kombinaciji mlađih seniora (Patrik Brajković i Karlo Radošević) te mlađih kadeta (Leon Prosenjak i Ivan Vladušić) dečki su prošli neokrznuti u prvom krugu stolnoteniske županijske lige...
Pobijedili su Marathon 4:3, Sesvete 4:1, Samobor 4:1, Svetu Nedjelju I 4:0, te Svetu Nedjelju II 4:1.
"Bio je to spoj starijih i mlađih koji su djelovali savršeno! Bravo Gorica," poručili su iz kluba, koji poziva sve zainteresirane da im se priključe u školi stolnog tenisa.
Treninzi se održavaju u Gradskoj sportskoj dvorani (Rakarska 19) u ponedjeljak i četvrtak od 19 do 20.30 sati.
"Uživajte uz zvuk loptice, naučite neke osnove stolnog tenisa i na treningu razvijajte izdržljivost, disciplinu, marljivost i respekt. Za sve informacije obratite se treneru Marku Habijanecu na broj telefona 091 550 6938"
Galerija slika
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče