Tijesna pobjeda odbojkaša Gorice

24.10.2016. / Nefertum IT
Gorički odbojkaši slavili su i u drugoj ovosezonskoj utakmici. Ovoga puta do pobjede su došli teže od očekivanog na gostovanju u Zagrebu gdje su domaću Croatiu porazili s 3:2 u setovima.

Moglo je proći i bez drame, jer Goričani su relativno lako dobili prva dva seta, nakon čega je uslijedila „rupa“ u igri što domaćini koriste te odvode utakmicu u peti set u kojem je Gorica uspijela nekako iščupati set i pobjedu.

-Teško je sada nakon propuštene prilike, za tri glatka seta u našu korist, biti pametan i vruće glave nešto komentirati. Drago mi je da smo se ipak sabrali i odradili kako- tako taj peti set. Moramo vrlo brzo vidjeti gdje smo griješili jer već u srijedu u Rijeci igramo osminu finala Kupa Hrvatske- o utakmici će trener Gorice, Ivan Šulc.