Titula viceprvaka Hrvatske za nadu godine Zagrebačke županije: Blago Šimić srebrni na U-17 prvenstvu
10.03.2024. / Damir Žbulj
U dvorani na zagrebačkoj Peščenici održano je prvenstvo Hrvatske u kadetskoj U-17 kategoriji, uz novu veliku medalju za Hrvački klub Velika Gorica 1991!
Blago Šimić je u svojoj kategoriji do 110 kilograma stigao do finala, ali je poražen od Jakova Čuković iz HK PIK Vrbovec.

Međutim, srebrna medalja i titula viceprvaka veliki su uspjeh za mladog Šimića, koji je nedavno ponio titulu sportske nade godine Zagrebačke županije, što je svojim nastupima i opravdao.

Nastupilo je ukupno 88 kadeta iz 21 hrvatskog kluba, a najuspješniji je u ukupnom poretku bio HK Lika iz Zagreba, koji je osvojio naslov ekipnog prvaka,ispred Sesveta i PIK Vrbovca.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Zbog velikog interesa za film "Svadba", u Kinu Gorica dodan novi termin
Udruga KulTur ulazi u petu godinu djelovanja: Gorički javni prostori dobili dva murala, ostvareno niz projekata, a grad zaslužuje i svoj umjetnički paviljon
DVD Novo Čiče održao izbornu skupštinu: Završena izgradnja novog doma, uspješna natjecateljska godina
Austrijanac provalio u diplomatsko vozilo kako bi ukrao odjeću
Razočarani Carević: Ne mogu prihvatiti na koji način mi poklanjamo golove
Prošao Nogometnu školu PSG-a: U Goricu stigao ofenzivac koji je bez utakmice od kraja kolovoza