Tri zlata i dva srebra za Hrvački klub Velika Gorica 1991
Sjajne rezultate ostvarile su mlade nade Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991, koje su na prvenstvu Zagreba i Zagrebačke županije za limače, mlađe i starije dječake osvojile pet medalja, tri zlata i dva srebra.

Gabrijel Radić (stariji dječaci) u kategoriji od 75 do 90 kilograma, Benjamin Kos (mlađi dječaci) u kategoriji od 22 do 25 kilograma te Alexandar Hrženjak (limači -36 kg) osvojili su najsjajnije odličje!
Marko Bulić (75 kg) i Ian Memić (40 kg) bili su srebrni!
"Čestitke osvajačima medalja, ali i svim ostalim našim članovima koji su ovog puta imali manje sreće," poruka je iz velikogoričkog hrvačkog kluba kojeg uspješno i s puno entuzijazma vodi osnivač i trener Anri Targuš.

Prvenstvo je održano u zagrebačkoj dvorani Peščenica, a Hrvački klub Velika Gorica 1991 nastupio je s deset natjecatelja.
Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"