Udarnik dalje, Gradići ne

08.09.2016. / Nefertum IT
Pobjedom protiv Kupinca nogometaši Udarnika izborili su prolazak u četrtfinale županijskog Kupa. Protiv petoligaša iz istoimenog mjesta smještenog u općini Klinča Sela nogometaši Udarnika potvrdili su kvalitetu uvjerljivom i sigurnom pobjedom od 4:0. Trener Boris Perković priliku za igrom pružio je igračima koji su u tri prvenstvena kola imali manju minutažu (Feljan, Zlodi, Mihanović, Brajko, Landeka, Matanović, Pralas), a na ukuzanom povjerenju dečki su se odužili sigurnom pobjedom.

Do odlaska na odmor golovima Nikole Brajka Udarnik je imao vodsvo od 2:0, koje su u posljednjih petnaest minuta udvostručili Petković i Matanović.

Za razliku od Udarnika koji je bio uspješan, od natjecanja su se oprostili nogometaši Gradića koji su gostovali u Bedenici kod Strmca gdje su doživjeli poraz od 4:2.