Uspješna provjera Goričana prije gostovanja Dinama
Nogometaši Gorice reprezentativnu pauzu od HT Prve lige iskoristili su za odigravanje prijateljske utakmice protiv slovenskog prvoligaša Aluminij Kidirčevo.
Goričani su na kraju dobili rezultatom 2:1, ali su se morali dobro potruditi za pobjedu.
Početnu prednost domaćima je pred kraj prvog dijela osigurao Ndiaye, na asistenciju Krizmanića.
Nakon što je Aluminij u nastavku izjednačio pogodak odluke zabio je Steenvoorden u 78. minuti utakmice.
Trener Jakirović je u početnu postavu stavio Kahlinu, Musu, Čelića, Jovičića, Krizmanića, Marinu, Suka, Čanađiju, Dvornekovića, Mathieua i Ndiayea. Igrali su još i Čović, Ljubisavljević, Špičić, Periša, Babec, Maloča, Steenvoorden, Zwolinski i povratnik Šroler.
Dvoboj su propustili Čabraja, Lovrić i Hamad, koji je na okupljanju iranske reprezentacije.
Goricu idući tjedan u prvenstvu čeka najveći izazov, u goste u petak na Gradski stadion dolazi zagrebački Dinamo.
(Foto: HNK Gorica)
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje