Uvjerljivo izdanje Turopoljca za treću pobjedu

04.09.2016. / Nefertum IT
Uvjerljivu pobjedu u trećem kolu Prve županijske lige upisali su nogometaši Turopoljca koji su na Knejama s uvjerljivih 7:0 svladali Brcko, revanširavši im se tako za proljetni poraz. Zasigurno je pobjeda domaćih igrača mogla biti i uvjerljivija da je utakmica odigrana do kraja, jer gosti su u Kuče stigli sa jedanaestoricom igrača, od kojih je na teren istrčalo njih deset koji su na terenu proveli tek prvih 45. minuta.

Brojčano slabiji gosti napadima Turopoljca odolijevali su svega četiri minute do pogotka Igora Hajduka nakon čega je pitanje bilo, s koliko pogodaka će ih domaći igrači počasti. Brojka se zaustavila na njih sedam, a četverostruki strijelac bio je Igor Hajduk uz kojega su se u strijelce upisali i Ivan Šestok, Tomislav Novosel i Vjekoslav Lučić nakon čijeg je pogotka u 42. minuti zaustavljen daljnji brodolom gostujuće momčadi.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 3. kolo
NK TUROPOLJAC – NK BRCKO 7:0 (7:0)
STRIJELCI:
1:0 Hajduk (4), 2:0 Šestok (17), 3:0 Hajduk (19), 4:0 Hajduk (20), 5:0 Hajduk ( 28, 6:0 Novosel (38), 7:0 Lučić (42)
NK TUROPOLJAC: Zagorac, Jakovljević, Novosel, Šestok, Đurašin, Milatović, F. Hajduk, Fabijančić, I. Hajduk, Šanović, Lučić. TRENER: Vlado Horvat
NK BRCKO: Vešligaj, B. Grgošić, Jagatić, Kujundžija, Hajdarević, Krzanarić, T. Grgošić, Mi. Milin, Cindrić, M. Milin. TRENER: Dražen Jambrečina