Vatrogasac današnjom pobjedom blizu konačnog cilja

03.06.2018. / Sportska redakcija

Nogometaši Vatrogasca drugom uzastopnom domaćom pobjedom primakli su se na korak do konačnog cilja- ostanka u ligi. Nakon što su u srijedu s visokih 8:0 porazili Zvekovac, u današnjem pretposljednjem 29. kolu Prve županijske lige, svladali su Bunu s 2:1.

Bila je to nadasve fer i korektna utakmica u kojoj sudac Nikola Šimunović nije pokazao niti jednu javnu opomenu. Pobjednik je odlučen u drugom dijelu u periodu od 65. do 67. minute kada su domaćini dva puta zatresli mrežu Bune. Za vodstvo je siguran realizator kaznenog udarca kojem je prethodio prekršaj Huđbera na Ivkiću, bio Čumpek u 65., da bi samo dvije minute kasnije vodstvo Vatrogasca podebljao Novak.

U smiraj susreta, igrači Bune preko Dumbovića dolaze do počasnog pogotka.