Vedrana Janjić ponovno najbrža, gorički 'Maratonci' osvojit će Samoborsku zimsku trail ligu!
Trkačice i trkači Maraton kluba Velika Gorica još su jednom pokazali kako se savršeno snalaze i u zimskim, čak i polarnim uvjetima. U desetom kolu Samoborske zimske trail lige borili su se s puno snijega i leda, ali i s orkanskim vjetrom, no, uspjeli s na kraju slavodobitno proći kroz cilj.
Još je jedno kolo do kraja natjecanja, a Maratonci su uvjerljivo vodeći u ukupnom poretku!
"U posljednjem nastupu dovoljno je da rekreativno istrče na jednoj od dvije staze te će s osvojenim bodovima potvrditi pobjedu," javio nam je tajnik MKVG Bruno Škrinjarić.
Čak njih šest je trčalo na dugoj stazi od 15 kilometara, a Vedrana Janjić bila je opet najbrža među ženama i osigurala je prvo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji!
"Jasna Mikulić bila je treća među djevojkama, a u pojedinačnoj konkurenciji lige drži drugo mjesto. Matej Janjić je na teškoj stazi bio drugi najbrži muškarac i najbrži hrvatski trkač, iza Slovenca Aleša Lindiča. Matej je također osigurao drugo mjesto u ukupnom poretku lige," pojasnio je Škrinjarić.
Na dugoj stazi još su trčali Hrvoje Mikulić, koji je osvojio šesto mjesto te Danijel Trgovac i Marijan Malčević.
Kristina Terzić bila je osma u ženskom poretku kratke staze od osam kilometara.
"Što se tiče konačnog poretka, Kristina i Hrvoje također će dobiti priznanja jer su među najboljima u svojim kategorijama, Kristina druga u Ž45, a Hrvoje treći u M45. Za potvrdu ovih izvrsnih rezultata velikogoričkih trkača pričekat ćemo subotu, kad je na rasporedu posebno finalno fašničko kolo pa su svi prijatelji kluba pozvani na zabavu i proslavu u Klet Poljanica," poručio je Škrinjarić za kraj.
Obilježeno 80 godina od osnutka NK Radnik: Ivan Mikulčić evocirao brojne uspomene i najavio konzultacije o imenu Gradskog stadiona...
Zamjena domaćinstva: Kurilovčani u subotu gostuju kod Damira Grlića i njegovih Tigrova
Azijska pustolovina Davida Čonkaša na utrci FIA Svjetskog kupa u Maleziji: Ovo je bilo odlično, i dosta naporno, iskustvo za sve nas!
Biblioteka Albatros obilježila 45 godina djelovanja
Na Trgu Stjepana Radića postavljeno božićno drvce, kićenje kreće idući tjedan
Kako održati roditeljski odnos nakon razvoda doznajte na edukativnom predavanju u Galženici