
Velikogoričanke preko Don Bosca do treće pobjede
Do treće pobjede u nastavku prvenstva odbojkašice Velike Gorice stigle su nakon domaćeg slavlja protiv Don Bosca čijim igračicama nisu prepustile niti jedan set. Nakon nepunih 75 minuta igre domaće su odbojkašice slavile s 3:0 učvrstivši tako ukupno sedmom ovosezonskom pobjedom poziciju u sredini redoslijeda.
Rezultatski gledajući domaće su odbojkašice najlakše dobile prvi set (25:18), dok su preostala dva bila krajnje neizvjesna. U jednom trenutku drugog seta činilo se kako će gošće poravnati rezultat jer su ih samo dva poena dijela od dobivanja seta (18:23), no domaće igračice fantastičnom igrom osvajaju sedam uzastopnih poena za 25:23 i vodstvo od 2:0.
Tijekom trećeg seta odbojkašice Velike Gorice konstantno su održavale minimalnu rezultatsku prednost, da bi u završnici seta povele s 24:21. Nakon igre živaca i dva time-outa od strane trenera Dražena Uzelca njegove igračice koriste treću meč loptu i na najbolji mogući način zaključuju odbojkaško poslijepodne u Gradskoj sportskoj dvorani.
1.B ODBOJKAŠKA LIGA, 16. KOLO
OK VELIKA GORICA – OK DON BOSCO 3:0 (25:18, 25:23, 25:23)
Galerija slika

Zdenka Mlinar u Sjevernoj Makedoniji primila nagradu "Most prijateljstva"

Vozač Ivan Tiban iskreno o radu u Hitnoj: „Posao je to u kojem ponekad uspiješ pomoći pacijentu savjetom, razgovorom i suosjećanjem za njegov problem. To je najveća vrijednost.“

Na blagdan Velike Gospe Pokupsko obilježava Dan Općine

Velika završnica Turopoljsko posavske lige u Ribnici: Lazina i Kuče u međusobnom okršaju odlučuju o prvaku, za feštu će biti zadužen Mate Bulić

Idući tjedan nova akcija zaprašivanja komaraca na području grada i okolice

Pričaonica i radionica u Dječjem odjelu Gradske knjižnice: Djeca će slušati priču i izrađivati origami kita
