Velikogoričanke u dramatičnom okršaju upisale važnu pobjedu u derbiju začelja
06.03.2020. / Damir Žbulj
Odbojkašice Velike Gorice upisale su u odgođenom susretu 17. kola Prve B HOL - Sjever izuzetno važnu domaću pobjedu u pet setova nad odbojkašicama Siska.
U dvorani OŠ Vukovina vodila se velika borba, ali su u konačnici Velikogoričanke bile prisebnije u odlučujućoj dionici te su zasluženo stigle do trećeg ovosezonskog slavlja.
Domaće igračice dvaput su vodile, Siščanke su dva puta stizale zaostatak, no, u petom setu nisu imale šanse, za konačnih 25:17, 18:25, 25:17, 17:25, 15:7, nakon više od 100 minuta igre.
Već u subotu je na rasporedu novi izazov, na gostovanju kod Medveščaka, koji na ljestvici ima dvije pobjede više od Velike Gorice. HOK Gorica u nedjelju gostuje upravo kod posljednjeg Siska.

Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"