VG street team osvojio Ljubin memorijal
Kao dio sjećanja na tragično preminulog Ljubu Matića u Vukovini se protekle subote igrao treći memorijalni malonogometni turnir na kojem se okupilo deset momčadi.
Riječ je o trećem memorijalu u sjećanje na Vukovinca Ljubu Matića zvanog Astro koji je ubijen prije četiri godine. Turnir su pokrenuli prvotno njegovi susjedi, a u organizaciju su se sada uključili i članovi obitelji te drugi sumještani.

Snage su na travnjaku NK Ban Jelačića odmjerili Pizzerija Gracija, Deko gips, Nenogometne ikone, Pena, Astro team, Bandić 365, VG Street team, Gorički plavci, CB Vision i NK Vatrogasac. Igralo se u dvije skupine, a dvije najbolje momčadi iz svake skupine plasirale su se dalje. U samoj završnici slavio je VG Street team koji je u finalu pobijedio ekipu NK Vatrogasca 4:1. Treće mjesto pripalo je momčadi Deko gipsa.
Najbolji strijelac turnira bio je Andreas Šejić, najbolji igrač Dario Križanić, a najbolji golman bio je Petar Šoić.
Galerija slika
Blagdanski koncert KUD-a Gradići i prijatelja
Dvorana puna do posljednjeg mjesta: „Božić u Gorici“ uz domaće zborove i čuvare tradicije
Velikogorička priča o Ivanu Bariću: "Kada uđem u kuhinju, vanjski svijet za mene ne postoji"
[VIDEO] Marcelo Brozović proslavio Božić s obitelji pa asistirao Cristianu Ronaldu u novom slavlju svog Al-Nassra
Počinje Hvidra, zna se i raspored otvaranja 33. izdanja tradicionalnog malonogometnog turnira
Krenulo peto izdanje Božićnog rukometnog turnira RK Zagorica: U nedjelju se još igra po skupinama, u ponedjeljak završnica i borba za medalje