[VIDEO] Ante Budimir se vratio u početnu postavu Osasune i zabio svoj prvi ovosezonski pogodak

30.11.2021. / Damir Žbulj

Naš Velikogoričanin Ante Budimir uspješno se oporavio od ozljede koja ga je udaljila s posljednjeg reprezentativnog popisa i odlučujućih kvalifikacija za odlazak na nogometno Svjetsko prvenstvo u Katar.

Vratio se Ante napokon i u početnu postavu svoje Osasune na pravi način, prvim pogotkom sezone, za prekid negativnog niza od tri uzastopna poraza.

Budimir je u sedmoj minuti realizirao kazneni udarac, ali su gosti iz Elchea ubrzo izjednačili. [VIDEO]

Završilo je 1:1 [VIDEO] , a velikogorički nogometni internacionalac je na terenu bio do 79. minute.

Osasuna se nalazi točno u sredini ljestvice, na desetoj poziciji, s 20 osvojenih bodova u 15 odigranih kola.

U idućem prvenstvenom kolu Budimir i njegova Osasuna igraju kod Levantea.