[VIDEO] Brozović zabio prvi gol sezone, Perišić u sudačkoj nadoknadi spasio bod Nerazzurrima

31.10.2020. / Damir Žbulj

Marcelo Brozović pomogao je svom milanskom Interu da stigne do domaćeg remija protiv Parme.

Gosti su golovima Gervinha u nastavku utakmice imali dva gola prednosti, ali je prvo naš Turopoljac iz Okuja sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora smanjio zaostatak, da bi u sudačkoj nadoknadi njegov reprezentativni kolega Ivan Perišić zabio za konačnih 2:2.

Brozo je u igru ušao tek nekoliko minuta prije što je zatresao suparničku mrežu, a ovo mu je bio prvi gol sezone.

Nerazzurri nakon šest kola imaju 11 bodova i na petoj su poziciji Serie A, Ispred njih su Sassuolo, Napoli, Atalanta i Milan, a odmah iza su Juventus, Sampdorija, Verona i Roma, koji imaju i utakmicu manje.

U idućem kolu Brozović i Perišić gostuju kod Atalante.

(Foto: Instagram)