[VIDEO] Još jedna uvjerljiva partija za šesto uzastopno slavlje košarkaša
Košarkaši Gorice ostvarili su još jednu rutinsku pobjedu u HT Premijer ligi. U Gradskoj sportskoj dvorani, ušminkanoj s novom rasvjetom i tribinom, na kojoj se okupio solidan broj gledatelja, Goričani su svladali Zabok s uvjerljivih i rutinskih 87:63 (23:16, 19:11, 17:21, 26:15).
Bila je to još jedna majstorska partija ekipe Josipa Sesara koja je dominantno opravdala ulogu favorita.
Obrana je bila sjajna, a gosti su tek u trećoj dionici malo pokazali zube, no, na kraju je Gorica dodala gas i odjurila prema novom prvenstvenom slavlju.
Ivan Vraneš i Lovro Mazalin su predvodili strijelce s po 14 poena svaki. Vraneš je upisao i double-double učinak s 13 skokova, dok je i Mazalin uhvatio šest lopti. Ante Mašić je dodao 13 koševa i sedam asistencija, a 13 poena u pobjedu je ugradio i Petar Babić.
Lijep je pogled na tablicu, gdje su Goričani sa šest uzastopnih pobjeda odmah uz bok neporaženoj Ciboni.
U idućem kolu Sesarovu momčad čeka gostovanje kod Adria Oil Škrljeva, prema rasporedu subotu , 16. studenog, u 18 sati.
Povratak kralja - neuništivi Damir Martin brončani u novom hrvatskom četvercu na pariće: Dečki su probudili 'luđaka' u meni!
Kraljica sevdaha u petak prvi puta pred goričkom publikom
Kožić nepravomoćno osuđen, uložit će žalbu na presudu
ZTC predao šesti Canadair: Cijela protupožarna flota već je spremna za sezonu!
Mlade velikogoričke nogometne nade: Marta Rošić i Tonka Pavišić prvakinje Hrvatske s Dinamom!
U istraživanju „Hrana nije otpad“ traži se glas Velikogoričana: Ispunite anketu i osvojite nagradu!

