[VIDEO] Nova majstorija Budimira, Osasuna slavila kod Sučićevog Sociedada

28.10.2024. / Damir Žbulj

Bliži se novo reprezentativno okupljanje, a naš Ante Budimir još je jednom potvrdio kako se nalazi u sjajnoj golgeterskoj formi. Ante je sa svojom Osasunom gostovao kod Real Sociedada Luke Sučića te je zabio za konačnih 0:2, i to još u 34. minuti utakmice...

Osasuna je do početne prednosti stigla u 23. minuti, iz prve prave prilike zabio je Lucas Torro.

Budimir je pak majstorski pogodio s ruba kaznenog prostora, a to mu je već peti ovosezonski ligaški pogodak [VIDEO].

Osasuna je trenutno na sjajnoj šestoj poziciji ljestvice španjolske Primere s 18 bodova iz 11 nastupa, koliko ima i Real Betis, a dva boda manje od Atletico Madrida. U idućem prvenstvenom nastupu Osasunu čeka domaći dvoboj s Valladolidom.

Hrvatsku uskoro očekuju posljednja dva nastupa u skupini Lige nacija, kod Škotske 15. studenoga i u Splitu s Portugalom, tri dana kasnije.

Vatreni na ljestvici drže drugu poziciju sa sedam osvojenih bodova, tri manje od Portugala i tri više od Poljaka. Prve dvije reprezentacije nastavljaju natjecanje u četvrtfinalu. Vjerujemo kako će naši reprezentativci uspjeti ostvariti taj cilj.