[VIDEO] Odbojkašice Velike Gorice nakon velike borbe u pet setova uzele bod gošćama iz Zagreba
Veliki derbi 1. B HOL Sjever ipak je pripao gošćama iz HAOK Zagreb. Odbojkašice Velike Gorice pružile su dobru partiju, borile su se te su na kraju zasluženo uzele barem taj jedan bod.
Fantastično su otvorile utakmicu, bile su koncentrirane u realizaciji pa su s 25:18 došle do početne prednosti.
Nažalost, u drugoj dionici osvojile su samo sedam poena, ali to nije imalo utjecaja na njihovu motiviranost.

U trećem setu i četvrtom setu odvijala se prava drama, a prvo su Velikogoričanke ponovno došle u vodstvo s 26:24, a onda su gošće s 26:28 uspjele izboriti odlučujuću dionicu.
U tim trenucima vjerojatno je domaćim odbojkašicama malo ponestalo snage pa igračice Zagreba s 15:4 dolaze do vrijedna dva boda u borbi za vrh ljestvice.
OK Velika Gorica čvrsto drži treću poziciju na ljestvici s osam pobjeda i tek četiri poraza ove sezone.

U idućem kolu na rasporedu je gostovanje kod Medveščaka.
U nedjelju od 18 sati, u Gradskoj sportskoj dvorani, HOK Gorica dočekuje Sisak, koji je na dnu poretka sa samo jednim slavljem.
Petrovina na Plesu nastavila savršen pobjednički niz: U subotu se MNL VG Sjever igra u Obrezini, domaćin je Ščitarjevo
Galović 'trpa' i dalje, nevjerojatni povratak Dubranca: Vodeća Lučelnica u subotu dočekuje Brešku ligu, igra se veliki derbi Donjeg Hruševca i maksimalne Velike Bune
Memorijalni malonogometni turnir "Božidar Vitez" okupit će ekipe u Kobiliću
Još jedan napadač stigao u Goricu: Od samog početka bili su najkonkretniji i odmah sam osjetio koliko me žele dovesti
Ljetna darivalica Gradske knjižnice: Osvojite godinu dana članstva za sebe i prijatelja
Drvene kapele Turopolja ponovno postaju koncertne pozornice: Počinje Festival Sancta Barbara