
[VIDEO] Slavlje U-21 reprezentacije na Gradskom stadionu
Velika Gorica je do nedjelje domaćin mladoj hrvatskoj U-21 nogometnoj reprezentaciji, koja idući tjedan počinje novi kvalifikacijski ciklus za odlazak na Europsko prvenstvo.
Prije dvoboja u Šibeniku sa Škotskom 10. rujna (20 sati) na našem Gradskom stadionu izabranici Nenada Gračana odradili su posljednju provjeru protiv U23 selekcije Ujedinjenih Arapskih Emirata i položili su je izuzetno uspješno.
Završilo je 3:0, a golove su postigli Dinamovci Lovro Majer i Luka Ivanušec, u prvom poluvremenu, te Kristijan Bistrović iz moskovskog CSKA u nastavku susreta.
Gorica se još jednom pokazala kao izvrstan domaćin, a turopoljski ljubitelji nogometa imali su ponovno priliku iz prve ruke vidjeti buduće zvijezde Vatrenih.
Hrvatska U-21 - UAE U-23 3:0 (2:0)
Prijateljska utakmica, Velika Gorica.
Strijelci: 1:0 - Majer (25'), 2:0 - Ivanušec (37' - 11m), 3:0 - Bistrović (73')
Hrvatska: Šemper (46' Horkaš), Hujber (69' Bogojević), Sosa, Kalaica (69' Soldo), Nejašmić (46' Lepinjica), Ivanušec (69' Žaper), Kulenović (46' Marin), Majer (46' Bistrović), Bradarić (46' Dolček), Šutalo (46' Zirdum), Ćuže (69' Posavec). Izbornik: N. Gračan.
(Foto: Marko Prpic/PIXSELL)

FOTO Pokazna vježba civilne zaštite u Velikoj Gorici: Snage spremne za svaku kriznu situaciju

U Vukovinu stiže vodeći Turopoljac, Polet u Buševcu dočekuje Gradiće, u Novom Čiču gostuje Kupa, a Posavec u Leknenom igra s Turopoljem

Trogir stiže u goste, Mišković ima jasan cilj: Zahtjevna utakmica, koja traži od nas fokus i visoku razinu izvedbe od prve do zadnje minute

Miloloža: Igramo kod kuće, sve je na nama, a podrška s tribine uvijek je dodatni motiv

Mali vrtićanci iz Selnice Šćitarjevske obilježili Svjetski dan kravate

Katja Matković Mikulčić predstavlja zbirku priča „Prašina na knjigama”
