Vratio se Slavko opet pomoći u borbi za opstanak: Gorica s pripremama za nastavak sezone kreće odmah nakon Nove godine
U onoj legendarnoj polusezoni pod vodstvom Željka Sopića kad se HNK Gorica čudesno spasila ispadanja upravo je iskusni stoper Slavko Bralić bio jedan od junaka tog uspjeha.
Odlično je obavljao sve obrambene zadaće, a u 18 odigranih utakmica na posudbi iz Osijeka zabio je i važna tri pogotka te je upisao i jednu asistenciju.
Upravo će 32-godišnji Bralić biti prvo 'zimsko' pojačanje za ekipu pod vodstvom Marija Carevića...
Slavko stiže iz slovenskog Celja na posudbu do kraja sezone, uz opciju otkupa ugovora, a konkurenti za jednu od stoperskih pozicija bit će mu Maloča, Krizmanić, Leš i Steenvoorden.
"Sigurni smo da će svojom kvalitetom i iskustvom pomoći Gorici i u nastavku ove sezone," poruka je iz turopoljskog prvoligaša, koji će s pripremama za nastavak sezone krenuti već 2. siječnja.
Carevića i njegove igrače čeka puno posla, Gorica je na samom dnu ljestvice i trebat će se na proljeće 'čupati' iz još jedne nezavidne situacije. U prvih 18 kola skupljeno je tek 15 bodova i to sve na domaćem terenu. Šibenik ima bod više, na 19 bodova su Istra i Lokomotiva, a 20 bodova je na šestom mjestu osvojio Slaven Belupo.
Idući suparnik na startu drugog dijela sezone je Varaždin, u subotu 25. siječnja od 15 sati na goričkom Gradskom stadionu.
Očekuje se i još nekoliko pojačanja, priča se o dolasku napadača Ante Ercega, a vidjet ćemo hoće li predsjednik Črnko uspjeti 'iskemijati' još neko kvalitetno ime...
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...