Za seniore popravnog više nema
Današnji dan na 27. izdanju HVIDR-inog malonogometnog turnira nudi devet utakmica, šest u seniorskoj te tri u veteranskoj konkurenciji, nakon čega će biti poznato osam veteranskih sastava koji će odlučivati o pobjedniku. U seniorskoj konkurenciji na rasporedu je šest utakmica šesnaestine finala, čime za njih više nema mogućnosti popravnog ispita.
Uzbuđenja na parketu Gradske sportske dvorane započinju u 17 sati, a završetak programa je iza 22 sata.
RASPORED: ČETVRTAK, 4. SIJEČANJ
17,00 CLUB 100 – BETON BLATO SC POLET
17,35 DV VRAPČIĆ VUNIQI – COOL HOTEL
18,10 CB EPIC BROZO – CENTROPLIMONT KERATERM
18,50 ALPAS TEAM CB BARBARA – CB CORTO KAMGRAD
19,25 STELLA BAR LEDANA – NC ŠALATA
20,00 MERADOG – MN SASINA SUPERDRIVER
20,40 STELLA BAR LEDANA – DARAC I PRIJATELJI
21,15 DINAMO NOVO ČIČE – MNK GOLI VRH
22,00 DARAC I PRIJATELJI – NC ŠALATA
Ljubitelji prirode i ribolovci, saznajte sve o zaštićenoj i ugroženoj ribi crnki na predavanju u Galženici
Gradonačelnik Ačkar sudjelovao na konferenciji „Zeleni horizonti“: Velika Gorica prvi grad u Hrvatskoj po broju instaliranih solarnih elektrana
Marko Pancirov i njegovi Samoborci slavili na Udarniku
Gorica kod Rudara 'iskopala' važne bodove: Devet komada Marka Karaule, slavlje u završnici potvrdili Lopac i Starčević
Dva pogotka Budimira u porazu Osasune, bliži se novo okupljanje Vatrenih: Imamo jaku konkurenciju u svim linijama i svi trebaju iskoristiti naredne mjesece
Tanja Belobrajdić gostovala u Mraclinu: "Dok budemo obilazili posljednja počivališta najmilijih, sjetimo se onih koji ta počivališta još traže"