Zlatni Antonio Brletić: Karate klub Centar ima prvaka Hrvatske!
Na prvenstvu Hrvatske za mlađe dobne kategorije, koje se održalo u Jastrebarskom, rekordne rezultate ostvario je karate kluba Velika Gorica, ali titulom prvaka Hrvatske mogu se pohvaliti i u velikogoričkom karate klubu Centar!
Sjajan je bio Antonio Brletić, koji je nakon tri vrhunski odrađene borbe osvojio zlatnu medalju u konkurenciji dječaka 2009. godišta, u kategoriji do 44 kilograma.
"Antonio je prvu borbu dobio rezultatom 6:0, drugu 8:0, da bi u finalu s 3:1 bio bolji od predstavnika karate kluba Lotos iz Zagreba. Najavljivali smo i prije kako će biti odličan borac, a on je to potvrdio na ovom prvenstvu Hrvatske," pohvalili su se iz karate kluba Centar.

Ukupno su u Jastrebarskom nastupila 73 kluba, a sudjelovalo je preko 600 natjecateljica i natjecatelja iz svih krajeva Lijepe naše.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"