Zlato i srebro Elene Bajlović i bronca Marte Landeke na Kupu grada Koprivnice: Sretni smo se vratili kući, bogatiji za još jedno iskustvo
Mlade nade Plivačkog kluba Gorica nastavljaju prikupljati dragocjeno iskustvo, a tako je bilo i na 12. izdanju Kupa grada Koprivnice, tradicionalnog natjecanja koje organizira PK Cerine.
Sudjelovali su plivači od 2010. do 2014. godišta i mlađi te plivačice od 2011. do 2015. godišta i mlađe, u disciplinama 100m mješovito, 50m slobodno, 50m leptir, 50m leđno, 50m prsno i 100m slobodno.

Boje PK Gorica i našeg grada branilo je 12 mladih plivačica i plivača, a ovo natjecanje u Koprivnici posebno će pamtiti Elena Bajlović, koja je osvojila zlatnu medalju na 50 metara leđno i srebro na 50 metara slobodno, kao i Marta Landeka, koja je bila brončana na 50 metara prsno.

"Čestitamo svima na odlično odrađenim utrkama, a posebno Eleni Bajlović te Marti Landeki na osvojenim medaljama," javila je trenerica Sara Brajković i dodala:
"Sretni smo se vratili kući, s osmijehom na licu i bogatiji za još jedno natjecateljsko iskustvo!"
U Koprivnici su nastupili i Marija Makek, Tonka Đuričić, Stela Šabić, Nika Turković te Petar Mika, Andrija Karačić, Janko Đuričić, Erik Sokolić, Petar Kovačić i Emanuel Pavišić.
Galerija slika
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni