
Županijska sportska zajednica nada se povišici od pola milijuna kuna
Bez prevelikih rasprava skupštinari Zajednice športskih udruga i saveza Zagrebačke županije usvojili su sinoć plan rada i financijski plan za 2018. godinu. On se nije previše mijenjao u odnosu na prethodne godine.
Iako je Skupština sinoć u Jastrebarskom usvojila financijski plan u iznosu od 4 825 000,00 kuna, postoji vjerojatnost da on bude uvećan za pola milijuna kuna, jer će se na današnjoj sjednici Županijske skupštine uložiti amandman na povećanje sredstva za Športsku zajednicu.
-Postoje velike šanse da se to i dogoditi, radi čega ćemo morati napraviti rebalans- rekao je predsjednik Zajednice športskih udruga i saveza Zagrebačke županije, Vladimir Bregović koji se nada da ako prođe ovaj amandman da će to osjetiti i klubovi.
Ako Zajednica dobije traženo povećanje od pola milijuna kuna, 300 tisuća kuna namijenilo bi se za stipendije sportaša, a po 100 tisuća bi bilo za školovanje kadrova i međunarodni program.
Galerija slika

Velečasni Vladimir Cvetnić proslavio 50 godina svećeništva u kapeli svetog Vida u Mraclinu

Borba za trofej na Leštantu: Igra se Kup Turopoljsko-posavske lige

Lučelnica dočekuje Brešku ligu na Lukinić Brdu: Novo Brdo čuva netaknutu mrežu, Dubranec i Šiljakovina u derbiju na kraju dana

Oproštaj od goričkog travnjaka protiv Nogometnog sindikata: Volio bih stvarno da ovaj tjedan i potpišemo s igračima s kojima pregovaramo

Idući tjedan novo zaprašivanje komaraca na području svih velikogoričkih naselja

Velika pobjeda Deana Klafurića, Široki 'okrenuo' Dinamo u Sloveniji: Naravno da nam to puno znači, ali ne treba sada zbog toga raditi neku euforiju
