Anino i Dan mjesta slavit će se u Velikoj Mlaki
Mještani Velike Mlake pozivaju vas da zajedno s njima uživate u proslavi Svete Ane i Dana mjesta koja će se održati ove nedjelje s početkom u 10:30 sati.
Proslava počinje u 10,30 sati okupljanjem ispred prostorija Mjesnog odbora odakle će krenuti mimohodom do župne crkve gdje u 11 sati počinje sveta misa. Predstavnici Mjesnog odbora i mještani Velike Mlake nakon toga će u 12:20 sati položiti vijence i zapaliti svijeće u parku kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima kao znak sjećanja.
Zabavni program kreće u 16 sati turnirom u beli, a dok odrasli kartaju, djeca će od 17 do 20 sati imati priliku sudjelovati u kreativnim radionicama. DVD Velika Mlaka u sklopu proslave priprema vatrogasnu vježbu koju će pokazati pomladak. Za kraj dana na pozornici će nastupiti KUD Velika Mlaka, Pjevačko društvo Kučani, Plesni klub Barbara te Dinocordi & Luna bend koji će vas zabavljati dugo u noć.
Katarina Bačurin viceprvakinja Hrvatske, Lana Gavrilov brončana, Doru Habijančić nakon medalje na Grand Prixu čeka još i Europsko prvenstvo u Prištini!
Muzej Turopolja otvara izložbu o povijesti i razvoju zdravstva u našem kraju
FOTO Gradonačelnik zahvalio mažoretkinjama, čestitao im na uspjesima i nagradio
Kurilovčani, dobro došli u 'plavi pakao'!
U župi Navještenja Blažene Djevice Marije u Velikoj Gorici u službu uvedeno dvanaest ministranata
Za Dan grada svira nam Magazin