
Kurilovec u petak obilježava svoj dan
19.09.2023. / Ivana Ćurić
Svake godine 22. rujna, na dan pogibije prvih žrtava rata na velikogoričkom području, a u spomen na sve svoje poginule sumještane, građani Kurilovca svečano obilježavaju dan svoje Gradske četvrti.
I ove godine sve počinje u 17 sati okupljanjem paljenjem svijeća i molitvom kod Sajmišta, nakon čega će se krenuti prema spomeniku poginulim braniteljima u Kurilovečkoj ulici. Tamo se nastavlja prigodan program uz polaganje vijenaca,a u 18 sati slijedi sveta misa. Nakon nje u prostorijama DVD-a Kurilovec započet će svečana sjednica u 19:15 sati.
Zadnje objavljeno

VE-GO-RA organizira radionicu "Kako sklapamo ugovore?", poduzetnici prijavite se!

„Euro plati i knjigu uhvati” - od ponedjeljka do srijede ispred Gradske knjižnice

Uhićen 38 - godišnjak zbog nanošenja teških tjelesnih ozljeda članici obitelji

MOST-ova kandidatkinja za gradonačelnicu Velike Gorice, Nada Finderle, ponudila rješenja za demografske probleme

Dani mladih i obitelji i VG Fest su otvoreni, mame dobile cvijeće za Majčin dan

AIRVG2025 nadmašio očekivanja, posjetitelji uživali u spektakularnim avionskim vratolomijama, Rafalei pokazali svu svoju raskoš
