Ove subote u Gradićima otvorenje 12. dana europske kulturne baštine
04.09.2024. / Maja Peranić
Počinju 12. Dani europske kulturne baštine u Velikoj Gorici čije će se otvorenje ove subote održati u Društvenom domu u Gradićima.
Ondje će se, u sklopu Dana europske kulturne baštine, održati i 9. etno dječja likovna kolonija za djecu i mlade u organizaciji KUD-a Gradići.
Svoja vrata mladim umjetnicima Likovna kolonija otvara 7. rujna u podne u Društvenom domu Gradići. Sudionike očekuju nagrade, topli obrok, piće, druženje s profesionalnim slikarima, kulturni program i razna druga događanja, najavljuju organizatori.
Posebni gosti na Koloniji bit će slikari udruge ULIKUM Velika Gorica, akademski kipar Andrija Gašparuš i udruga SPARK.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Turistička zajednica Zagrebačke županije potpisnica Rimske deklaracije o odgovornosti zelene komunikacije
Gorica je plava: Dinamovci uspješno prikupili sredstva za Fuji, u nedjelju 'Veliko purgersko srce' u Lisinskom
Igra, kretanje i zdrave navike: Nogometni vrtić nova inicijativa NK Gradići
U subotu biskupsko ređenje preč. Vlade Razuma u zagrebačkoj katedrali
Za roditelje mališana iz Kravarskog: Vrtić DIDI poziva na besplatne radionice "Rastimo zajedno"
Mali košarkaši iz "Kvaternika" treći na županijskom natjecanju