Petrovo u Šiljakovini i ovog ljeta uz mali nogomet, turnir u pikadu i zabavu uz živu glazbu
Mještani Šiljakovine i ovog će ljeta proslaviti blagdan svojih zaštitnika, svetog Petra i Pavla prilikom čega su i ove godine pripremili raznolik program za sve goste.
U nedjelju, 5. srpnja, s početkom u 15 sati odigrat će se 6. kolo MNL Vukomeričke gorice pa ćete tako moći uživati u napetim nogometnim dvobojima, a uz to vas u 16 sati očekuje i turnir u pikadu.

Kotizacija za turnir iznosi 50 kuna po igraču, a za one najbolje pripremljene su i vrijedne nagrade. Tako će pobjednik turnira dobiti 50 % uplate od turnira i pehar, drugoplasirani 30 % nagrade te pehar, a trećeplasirani 20 % i pehar.

Prijaviti se možete kod Josipa na broj 091 596 4769 ili na dan turnira do 15:30 sati.
Veselje i druženje na otvorenom dodatno će začiniti Dinacorde&Luna bend, a domaćini poručuju da vas osim toga očekuje i bogata gastronomska ponuda.
[FOTO] Sport u lokalnoj zajednici: Koliko god se osigura sredstava nikad nije dovoljno, uvijek fali, uvijek treba...
Naručite se na besplatni preventivni pregled ranog otkrivanja melanoma
„Žabac” daruje naše čitatelje: Osvojite poklon bon vrijedan 30 eura!
Stupićima protiv nepropisnog parkiranja u Kolarevoj
Iz Možemo! zadovoljni prihvaćanjem amandmana: "Apeliramo na daljnju evaluaciju potreba za socijalnom pomoći"
Premijer Plenković gradonačelniku Ačkaru uručio 66 milijuna eura vrijedne ugovore za škole