Alkotestirat će se svi zaustavljeni vozači
13.07.2017. / Ivana Ćurić
Tijekom vikenda, od petka, 14. srpnja do nedjelje, 16. srpnja na području Policijske uprave zagrebačke provodit će se akcije nadzora vozača "Alkohol, droge i brzina".
Akcije se provode u svrhu povećanja razine sigurnosti u prometu i sprječavanja činjenja najtežih prometnih prekršaja. To su prvenstveno prekoračenje dopuštene brzine vožnja, vožnja pod utjecajem alkohola i/ili droga i dugo.
-Alkotestirat će se svi zaustavljeni vozači te će se provoditi sankcioniranje prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa, vozača i svih putnika u vozilima, te nepropisnog prijevoza djece, kao bitnih elemenata sigurnosti prometa koji direktno utječu na posljedice prometnih nesreća-izvijestili su iz PUZ-a.
Zadnje objavljeno
Nastavlja se proljetno buđenje Meštrice, Turopolje u sudačkoj nadoknadi ostalo bez bodova, Kupa stradala kod Rakovca
Nastavlja se impresivan pobjednički niz Lukavca: U Križu zabili još četiri komada, ove godine još nisu primili pogodak
Vukašinec osigurao bod Buni u Mičevcu
Bez nove senzacije protiv našičkih Gromova: Željeli su nam uzvratiti za poraz u Velikoj Gorici, moramo im pružiti ruku
Potpisan ugovor o dogradnji društvenog doma u Šiljakovini
Uhićeni zbog trgovanja ljudima, tjerali ih da glume invaliditet i prosjače i po Velikoj Gorici