
Iz školskih i klupskih svlačionica ukrali tri mobitela
Velikogorička policija u proteklih tjedan dana zabilježila je 40 raznih događaja od čega je bilo 17 kaznenih djela, osam nasilja u obiteljima i 10 prometnih nesreća.
Ovoga tjedna zabilježeno je više krađa mobitela iz svlačionica na štetu maloljetnika.
Prva krađa se dogodila u Osnovnoj školi Nikole Hribara u subotu, 14. listopada u vremenu od 13:30 do 14:30 sati.
-Nepoznati počinitelj je ušao u svlačionicu sportske dvorane u sklopu škole i iz ruksaka ukrao mobitel marke Samsung Galaxy J 7, šteta je 1.200 kuna-izvijestili su iz policije.
Drugo kazneno djelo krađe mobitela dogodilo se 16. listopada od 13:30 do 14:10 u OŠ Vukovina kada je lopov iz ruksaka u školskoj svlačionici ukrao mobitel Samsung Galaxy S5 bijele boje i oštetio maloljetnu osobu za oko 500 kuna.
Treća slična krađa dogodila se također u ponedjeljak od 19-20 sati kada je nepoznati počinitelj ušao u prostorije HNK Gorica iz nezaključane svlačionice ukrao mobitel marke iPhone 7 čija se vrijednost procjenjuje na 4.500 kuna.
Provala na Podložnici
U ponedjeljak, 16. listopada, od 14:30 do 21:20 sati nepoznati počinitelj provalio je u kuću u Podložnici.
-nepoznati počinitelj ušao je u dvorište i zavlačenjem alata obio vrata balkona te ušao u kuću gdje je ispremetao stvari i ukrao novac te se udaljio u nepoznatom smjeru-poručio je inspektor Nikica Ljubanović iz PP Velika Gorica. Iz obiteljske kuće tom prilikom je ukradeno 500 kuna.

Velečasni Vladimir Cvetnić proslavio 50 godina svećeništva u kapeli svetog Vida u Mraclinu

Borba za trofej na Leštantu: Igra se Kup Turopoljsko-posavske lige

Lučelnica dočekuje Brešku ligu na Lukinić Brdu: Novo Brdo čuva netaknutu mrežu, Dubranec i Šiljakovina u derbiju na kraju dana

Oproštaj od goričkog travnjaka protiv Nogometnog sindikata: Volio bih stvarno da ovaj tjedan i potpišemo s igračima s kojima pregovaramo

Idući tjedan novo zaprašivanje komaraca na području svih velikogoričkih naselja

Velika pobjeda Deana Klafurića, Široki 'okrenuo' Dinamo u Sloveniji: Naravno da nam to puno znači, ali ne treba sada zbog toga raditi neku euforiju
