
Kurilovec predstavljao Istru, Mraclin Slavoniju u novoj TV reklami
Reklama koja se u Mraclinu snimala prije dva tjedna ugledala je svjetlo dana na malim ekranima, a osim u Mraclinu, dio reklame snimljen je i u Kurilovcu.
Mraclin.hr javlja kako je na Jančetovom gruntu snimljen dio reklame za trgovački lanac Kaufland. Riječ je o kampanji "Naše mi najbolje paše", a predstavlja domaće proizvode koje nudi ovaj trgovački lanac.
(foto:Mraclin.hr)
U reklami kum iz Broda preko svog prijatelja Joze nabavlja domaći sok od jabuke za Marka, a kadar gdje se kum javlja na mobitel kadar je s poznatog mraclinskog grunta koji je bio lijepa seoska lokacija za ovu priliku. Također, scena u Kurilovcu, točnije ispred ranča Kurilovec, prikazuje tetku Jasnu iz Motovuna koja šalje domaći med...ako ste preskočili reklamu na televiziji, u nastavku, pogledajte kako je to na kraju izgledalo.

FOTO Zrakoplovni dan u Velikoj Gorici: Izloženo svih 12 Rafalea, spremna i spektakularna priredba na goričkom nebu!

Proslava Inkluzije u Velikoj Gorici: Fuji vas poziva na 'Get Together' u Gradsku sportsku dvoranu

Carević uoči okršaja s Hajdukom: U specifičnoj smo situaciji, ali sezonu moramo završiti na pravi način

Idete na AIRVG? Evo važnih informacija o prijevozu i parkingu

Požar u Lukavcu podmetnut, u tijeku kriminalističko istraživanje

Mladi trubač Tibor Rajtarić niže uspjehe: Zasjao na tronu "Dalekih akorda" s maksimalnim brojem bodova
