
Od sutra akcija "Zaštita pješaka"
16.10.2018. / Redakcija
Sutra, 17. listopada, na području Policijske uprave zagrebačke provodit će se akcija Zaštita pješaka. Cilj je akcije smanjenje broja prometnih nesreća i broja stradalih osoba, a posebice pješaka kao najranjivije skupine u prometu.
Akcija je usmjerena prvenstveno na prekršaje vozača (čl. 133. – 135. Zakona o sigurnosti prometa na cestama) te ih pozivamo da prilagode brzinu kretanja i propuštaju pješake na obilježenim pješačkim prijelazima, a pješake pozivamo da kolnik prelaze samo na za to obilježenim mjestima i poštuju zeleno svjetlo na semaforu.
Zadnje objavljeno

AIRVG Snaga HRZ-a prezentira se u Velikoj Gorici, ministar Anušić: "Ratno zrakoplovstvo je jako i spremno za sve izazove"

FOTO Zrakoplovni dan u Velikoj Gorici: Izloženo svih 12 Rafalea, spremna i spektakularna priredba na goričkom nebu!

Proslava Inkluzije u Velikoj Gorici: Fuji vas poziva na 'Get Together' u Gradsku sportsku dvoranu

Carević uoči okršaja s Hajdukom: U specifičnoj smo situaciji, ali sezonu moramo završiti na pravi način

Idete na AIRVG? Evo važnih informacija o prijevozu i parkingu

Požar u Lukavcu podmetnut, u tijeku kriminalističko istraživanje
