Plavci i ovaj vikend na cestama: Cilj je povećati sigurnost u prometu
15.10.2020. / Maja Peranić
Kako bi se povećala sigurnost na cestama Zagrebačke županije i Grada Zagreba iz PU zagrebačke najavili su akcije pojačanog nadzora prometa i za ovaj vikend. Akcija "Alkohol, droge i brzina" počinje sutra, 16. listopada, a trajat će do ponedjeljka, 19. listopada.
-Alkotestirat će se svi zaustavljeni vozači te će se sankcionirati prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima te nepropisnog prijevoza djece te ostalih prometnih prekršaja, kao što su nepropisno kretanje kolnikom, nepoštivanje prednosti prolaska, nepropisno pretjecanje, prekršaji vozača prema pješacima, nepropisna uporaba mobitela u vožnji i drugi prekršaji koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća- istaknuli su iz PU zagrebačke.
Zadnje objavljeno
Blagdanski koncert KUD-a Gradići i prijatelja
Dvorana puna do posljednjeg mjesta: „Božić u Gorici“ uz domaće zborove i čuvare tradicije
Velikogorička priča o Ivanu Bariću: "Kada uđem u kuhinju, vanjski svijet za mene ne postoji"
[VIDEO] Marcelo Brozović proslavio Božić s obitelji pa asistirao Cristianu Ronaldu u novom slavlju svog Al-Nassra
Počinje Hvidra, zna se i raspored otvaranja 33. izdanja tradicionalnog malonogometnog turnira
Krenulo peto izdanje Božićnog rukometnog turnira RK Zagorica: U nedjelju se još igra po skupinama, u ponedjeljak završnica i borba za medalje