Policija najavila novu akciju za vikend: Alkotest za svakoga, stroge sankcije za prekršaje
23.05.2024. / Maja Peranić
Tijekom vikenda, od 24. do 27. svibnja 2024. godine na području Policijske uprave zagrebačke provest će se akcija „Alkohol i droge“ te „Brzina“.
Alkotestirat će se svi zaustavljeni vozači te će se sankcionirati prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima te nepropisnog prijevoza djece te ostalih prometnih prekršaja kao što su nepropisno kretanje kolnikom, nepoštivanje prednosti prolaska, nepropisno pretjecanje, prekršaji vozača prema pješacima, nepropisna uporaba mobitela u vožnji i drugi prekršaji koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća, izvijestila je PU zagrebačka.
Foto: PUZ
Zadnje objavljeno
Klub žena Pokupsko proveo projekt „Što nam pčela daje”: Učenici osnovne škole učili o važnosti ovih vrijednih životinja
„Sigurna vozačka dozvola” u Srednjoj strukovnoj školi: Učenici zaigrali kviz znanja o prometu, isprobali „pijane naočale”, a najbolji će besplatno u autoškolu!
Timbar otvorio poglavlje zdrave brze prehrane: Obiteljski recept, domaće namirnice i pizza koja vraća u djetinjstvo
Tradicionalni godišnji koncert VIS Danice u Galženici
KUD Dučec poziva na sakralno-glazbenu večer „Bogu na slavu“ posvećenu obitelji Cvetnić
Vrzić: Idemo se vratiti na ono kako smo prije igrali, idemo po tri boda, nema tu puno filozofije!