Policija za vikend najviše kažnjavala zbog brzine, u Novom Čiču vozač napuhao 1,44 promila
Velikogorička prometna policija tijekom proteklog vikenda provodila je pojačanu akciju nadzora vozača tijekom koje je evidentirala 37 ciljanih prekršaja vezanih za akciju.
Najviše vozača, njih 30 kažnjeno je zbog kršenja dopuštene brzine, šestero ih je uhvaćeno u vožnji pod utjecajem alkohola, dok je jedan vozač upravljao automobilom iako već ima prethodnu zabranu. Uz ove, zabilježeno je još 15 ostalih prekršaja.
-U subotu, u 23:45 sati, 20-godišnjak je upravljao osobnim automobilom Velikogoričkom ulicom u Novom Čiču Gorica u smjeru jugoistoka. Dolaskom do kbr. 2C Velikogoričke ulice isti je zaustavljen i alkotestiran i utvrđeno je da je upravljao vozilom pod utjecajem alkohola dok je u organizmu imao 1,44 g/kg alkohola. Istom je na mjestu događaja privremeno oduzeta vozačka dozvola, izdan Obavezni Prekršajni nalog i isključen je iz prometa-izvijestila je gorička policija.
Tijekom cijelog vikenda bile su dvije prometne nesreće s materijalnom štetom.
Preminula Snježana Pavić, bivša ravnateljica OŠ Eugen Kumičić
Učenici roga UŠ Franje Lučića pokazali izvrsnost na Međunarodnom natjecanju
FOTO Afrika u Hribaru: Učenici uživali otkrivajući tajne "majke kontinenata"
Vrlo dobri nastupi DVD-a Ribnica na natjecanju u Leskovcu Topličkom
Bliži se veliko finale: U subotu novo kolo Turopoljske lige trail trčanja na Ključić brdu, početkom ožujka starta 'škola trčanja' AK Turopolje
Tin Lučin, Manuel Štrlek i našički Gromovi u našem gradu: Gorica u petak kreće u Ligu za prvaka i borbu za Europu