Radovi na gradskoj tržnici u punom jeku: Nadstrešnica će biti čelične konstrukcije, a radi se i oborinska odvodnja
U Školskoj ulici u tijeku su radovi obnove nadstrešnice na tržnici, zbog čega su proizvođači i prodavači preselili na novu, privremenu lokaciju kod Muzeja Turopolja.
Pročelnik Upravnog odjela za komunalne djelatnosti i promet Dubravko Katulić objasnio je kakva će se nadstrešnica izraditi.

-Bit će od čelične konstrukcije, čeličnih panela, imat će brisoleje za zaštitu od sunca. Bit će pozicionirana na osam čeličnih stupova te ćemo morati napraviti novu oborinsku odvodnju jer se postojeća ne uklapa. Radovi, čija je vrijednost 410 tisuća eura su započeli 30.6., a rok završetka je 15. rujna.
Nadamo se da ćemo dobiti na kvaliteti i imati novih korisnika na tom prostoru tržnice - rekao je Katulić.
Za radove obnove nadstrešnice je zadužena tvrtka Vodoprivreda-Zagorje d.o.o.
Jake goričke snage: Luka Vrzić s U-19 reprezentacijom lovi nastup na Euru, važan dio U-17 Hrvatske su Lovro Lojen, Juraj Frigan i Mihael Kelava
Najvažnija utakmica kvalifikacija: Olić računa na Antu Kavelja iz Gorice za okršaj s Turskom u Osijeku, Cundeković dobio 'pretpoziv'
Utakmica sezone za goričke odbojkaše: Izravan okršaj sa Splitom u borbi za plasman u Superligu
Carević: Osijek je 'prodisao', ali bit će prostora i za neke naše 'manevre', bit ćemo i mi opasni
Međunarodno priznanje za održivost Zagrebačke županije i novi projekt "Let it BEE" koji spaja Hrvatsku i Sloveniju
Bivši igrač Gorice zvijezda 3x3 košarke: Poseban je to gušt