
Rekonstrukcija dijela Ulice Matije Slatinskog, od sutra privremena regulacija prometa
17.03.2025. / Maja Peranić
Zbog rekonstrukcije dijela Ulice Matije Slatinskog od utorka, 18. ožujka, na snazi će biti privremena regulacija prometa, izvijestili su iz VG komunalca.
Privremena regulacija prometa postavlja se za dio spomenute ulice od restorana Batak do caffe bara Leggiero koji će u zoni radova biti zatvoren za promet.
Predviđa se da će radovi trajati do 29. ožujka.
Galerija slika
Zadnje objavljeno

[VIDEO] Rukometaši Zagorice slave veliki povratak u 2. HRL: Preokret u završnici protiv Garešnice kao kruna fantastične sezone i višegodišnjeg mukotrpnog rada

Vijećnici novog saziva raspravljali o gradskom novcu: "Grad je likvidan i nema problema s izvršenjem proračuna"

Sutra nadzor vozača vozila na dva kotača

Državni rekord Martine Krog na WPA Grand Prixu u Češkoj: U Zagrebu će ovog vikenda pokušati izboriti nastup na Svjetskom prvenstvu u Indiji

Prvi Aktualac novog saziva Vijeća: O Dnevnoj bolnici, pedijatrima, tržnici... Predložen "live" prijenos sjednica

Zagrebaši dolaze u Goricu, Udarnice novu sezonu otvaraju u Samoboru
