Rekorder radnih dana: Vozač (33) napuhao 1,84 promila
Velikogorička policija u protekle tri noći provodila je pojačanu akciju nadzora vozača tijekom koje su uhvaćena tri vozača pod utjecajem alkohola.
Dva vozača napuhala su između 0,51 i 1 promila te su isključeni iz prometa i privremeno im je oduzeta vozačka dozvola, a "najveseliji" vozač na početku ovog radnog tjedna napuhao je dovoljno da ga se sprovede na otrježnjenje.
-Najveća koncentracija alkohola u organizmu utvrđena je kod 33-godišnjeg vozača u Velikoj Gorici, u Ulici Slavka Kolara, a vozač je imao koncentraciju od 1,84 g/kg, Vozaču
je izdan prekršajni nalog i smješten je u prostoriju za zadržavanje do otrježnjenja. Tijekom prethodnog razdoblja nije se dogodila ni jedna prometna nesreća-javljaju iz policije.
Tijekom akcije policija je evidentirala i 13 prekršaja nepropisne brzine, dva prekršaja vožnje bez pojasa, četiri nepropisna parkiranja, jedan vozač kažnjen je zbog korištenja mobitela u vožnji, dvoje vozača vozilo je bez valjane prometne dozvole, a uhvaćen je i jedan vozač koji nije položio vozački ispit.
Ukupno je na goričkim prometnicama zabilježeno 48 prekršaja.
Utakmica života!
Carević: Kup utakmice su varljive, ali i onih 11 koji će početi i onih pet s klupe bit će maksimalno motivirani i spremni
FOTO/VIDEO Božidar Prosenjak i učenici UŠ Franje Lučića predstavili "Dječji orkestar" - uvertira u proslavu jubileja Dječjeg odjela Gradske knjižnice
Predstavnicima operativnih snaga sustava civilne zaštite Zagrebačke županije dodijeljeni ugovori vrijedni milijun i pol eura
„Ljubav je tu zbog nas“: Nova pjesma Marije Šapine Gala spaja generacije i nosi snažnu poruku
Dan žena na Plesu uz nastup pjevačke skupine KUD-a Čiče