Svakom srednjoškolcu od iduće godine 1000 kuna jednokratne stipendije
Sazvana je 18. sjednica Gradskog vijeća Velike Gorice kako bi se donio rebalans ovogodišnjeg proračuna.
Novost koja je već izglasana svakako će razveseliti svakog srednjoškolca, kao i roditelje, a to je 2,5 milijuna kuna osiguranih novim proračunom kojim će se svakom srednjoškolcu prije početka nastavne godine uručiti jednokratna stipendija u iznosu od 1000 kuna.
Godinama osnovnoškolci dobivaju besplatne udžbenike, istaknuo je vijećnik Arapović te je stoga upitao hoće li isto biti i sa srednjoškolcima.
Zamjenik gradonačelnika Krešimir Ačkar kazao je kako će od iduće godine izdvojiti 2,5 milijuna kuna, kako bi svaki srednjoškolac dobio jednokratnu stipendiju od 1000 kuna prije početka školske godine, čime bi se pokrili troškovi udžbenika, a sredstva za taj potez, kaže, osigurana su u novom proračunu.
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj