Treća sezona showa 'Gospodin Savršeni': Među kandidatkinjama i 33-godišnja Kurilovčanka!
Na RTL-u s emitiranjem uskoro kreće treća sezona showa 'Gospodin Savršeni' u koji ulazi i naša svestrana sugrađanka Nikolina Dianežević koju mnogi prepoznaju po kulinarstvu.
Nikolina je tijekom godina razvila i druge afinitete, poput zdravog načina života, prakticira jogu, vježba, kuha zdravije gastro varijante, a priču o njoj objavili smo u izazovnoj situaciji 2020. godine kada je u doba pandemije 'zapela' na Baliju, ali je našla vremena da nam otkrije ponešto o sebi, ljubavi prema putovanjima, hrani, rekreaciji, motivira i udijeli pokoji životni savjet!

Nikolina Dianežević s pravom može reći da je pokreće akcija! Naime, ta 33-godišnjakinja nikada ne miruje; ona je kuharica, trenerica fitnessa, fotografkinja koja obožava putovanja, a velika joj je strast vožnja motorom. Uz to, bavi se jogom, voli meditirati, a često putuje u egzotične zemlje poput Tajlanda ili Indonezije.

Nikolini ovo neće biti prvo iskustvo pred kamerama jer je 2013. sudjelovala u RTL-ovoj kulinarskoj emisiji 'Tri, dva, jedan - peci!' u kojoj je došla do finalne epizode! Kad je o muškarcima riječ, kaže da nema svoj tip i da je neka osoba može osvojiti otvorenošću duha, iskrenošću, elokventnošću i šarmom te sličnim načinom razmišljanja i strašću za životom.

-Volim kad je netko simpatična osoba koja osmijehom obasja prostoriju. Uvijek će me privući topla, srdačna osoba, koja je jako tolerantna, otvorena prema ljudima, životu, iskustvima, avanturama- otkrila je Nikolina koja ljubav smatra nesebičnim davanjem, prihvaćanjem druge osobe onakva kakva je i neprestanom podrškom.

-Izjednačila bih ljubav s osjećajem doma; kad ti je ta osoba dom i mirna luka i da se osjećaš da će sve biti dobro kad te zagrli. Da se jednostavno osjećaš sigurno pa bih rekla da je ljubav – sigurnost- rekla je Nikolina za RTL.

MNL VG Sjever: Kurilovec u derbiju za vrh dobio Petrovinu, Pleso vreba svoju priliku u posljednja tri kola
Kučani napravili još jedan krivi korak, Čička Poljana povećala prednost na vrhu, u nedjelju se u Turopolju igra Kup
Donji Hruševec napunio i mrežu Kravarskog, susjedski derbi Šiljakovine i Kozjače završio bez pobjednika
BUŠ KUŠ: U petak Gin Party i najbolja stand-up komedija
Sportski dan u Kobiliću: Memorijal "Božidar Vitez" okupio 16 ekipa
Velika Gorica u još jednoj kategoriji najbolja u državi: Zaposlenost porasla za čak 40 posto!