U Kvaternikovoj bez vode zbog radova
17.07.2025. / Redakcija
Zbog radova na cjevovodu vodoopskrbnog sustava dana 17. srpnja 2025. od 8 do 12 sati neće biti vode u Velikoj Gorici, u Ulici Eugena Kvaternika od kbr 2 – 26 i kbr 5-19, izvijestila je VG Vodoopskrba
-Opskrba vodom bit će omogućena u najkraćem mogućem roku nakon završetka radova - dodaju iz VG Vodoopskrbe.
Radovi se odgađaju u slučaju lošeg vremena.
Zadnje objavljeno
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...