U srijedu nova akcija policije: Vozači, ne zaboravite propustiti pješake
17.01.2017. / Nefertum IT
U srijedu, 18. siječnja, na području Policijske uprave zagrebačke provodit će se akcija Zaštita pješaka.
Iz policije javljaju da će nova akcija biti prvenstveno usmjerena na prekršaje vozača te ih pozivaju da prilagode brzinu kretanja i propuštaju pješake na pješačkim prijelazima, a pješake da kolnik prelaze samo na obilježenim pješačkim prijelazima.
Iz policije javljaju da će nova akcija biti prvenstveno usmjerena na prekršaje vozača te ih pozivaju da prilagode brzinu kretanja i propuštaju pješake na pješačkim prijelazima, a pješake da kolnik prelaze samo na obilježenim pješačkim prijelazima.
Zadnje objavljeno
Na nasipu u Novakima Šćitarjevskim planuo požar, u potpunosti izgorio bager
Suradnja, baština i održivi turizam u fokusu InterWine radionice u Velikoj Gorici
U Gradićima održana 11. etno-likovna kolonija „Bojama čuvamo baštinu“
Impresivna slika ljudi koji 150 godina požrtvovno čuvaju svoju zajednicu: „Velika Gorica je grad vatrogastva!“
Dan otvorenih vrata JVP-a uz robote, K9 timove i veliko goričko srce
Dvije velike seniorske medalje za goričko hrvanje: Gabriel Đukić viceprvak Hrvatske, Mate Filipović brončani!