U srpnju dio grada bez tople vode zbog radova
04.07.2020. / Ivana Ćurić
Zbog rekonstrukcije toplovodne mreže HEP Toplinarstva dio grada tijekom srpnja bit će bez tople vode u više navrata.
Radovi će prema informacijama iz HEP Toplinarstva trajati do 20. srpnja.
-Tijekom izvođenja radova u pojedinim fazama neće biti moguće isporučiti toplinsku energiju za zagrijavanje potrošne tople vode i grijanje te će biti prekida u isporuci toplinske energije o čemu ćemo obavještavati stanare-poručili su iz HEP-a.
Od 30. lipnja u tijeku je prekop u Ulici Vladimira Vidrića zbog čega dio stanara od Vidrićeve do Tesline nema tople vode. Iz istog razloga zatvoren je i dio Vidrićeve ulice za sav promet, a konkretno ovi radovi trebali bi završiti do 14. srpnja.

Zadnje objavljeno
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...