Vandalizam na djelu: Netko je prešarao sprave dječjeg parka u Kurilovcu
Prizor na koji su naišli mještani Kurilovca u nedjelju ujutro u dječjem parkiću u Lomničkoj ulici zgrozio ih je. Sprave za igranje su nagrđene, pošarane crnom bojom.
Igralište koje je mjesto okupljanja najmlađih sumještana koji na toboganima, penjalicama i ljuljačkama veselo provode svoje dane djetinjstva, netko je preko noći devastirao. Ovakav čin je za svaku osudu, poručuju zgroženi mještani.

-Nečije dijete je ovih dana došlo kući s crnim prstima, s odjećom od mirisa boje. Nažalost, živi u kući s roditeljima koji to ne primjećuju, dakle bez odgoja. Zbog toga sada sva ostala djeca “uživaju” u njegovu likovnom izričaju – komentirali su na Facebook profilu „Kurilovec”.
Vrijedi ponovo apelirati na naše sugrađane, posebice mlade da se ne iskaljuju na javnoj imovini, već da je čuvaju i vrednuju za dobrobit svih članova zajednice.
(foto: FB Kurilovec)
Galerija slika
Mladić teško ozlijeđen u požaru automobila u Kurilovečkoj
Nagrade „Rudolf Perešin” u rukama Velikogoričana: Viviani Vretenar i Davorinu Ištvanoviću nagrada za životno djelo
Zaustavljen bez vozačke u Novom Čiču, odbio testiranje na droge pa završio na sudu
Spoj tradicije i druženja: Priključite se radionici i izradite svoju podgutnicu
Produljeni vikend pred vratima: Obavite kupnju na vrijeme, evo što je u Gorici otvoreno ove nedjelje
Ulica Braće Radića u Mraclinu u petak bez vode