VIDEO: Mlade provalnice uhvatila nadzorna kamera
Uvečer 22. prosinca u Gradićima se dogodila provala u obiteljsku kuću. Provale s manjom štetom ili u kojima ništa nije ukradeno sve su češće, a u provalama je ukradeni plijen manje vrijedan od štete napravljene pri provali. Provalnici uglavnom traže novac i zlato, a razlog je to zašto bi trebali vrijednosti držati na sigurnom. Preporuka je i koristiti video nadzor, a u takvim slučajevima nastaju video zapisi poput ovoga kojega su nam ustupilivlasnici kuće opljačkane prošle subote.
Kamera je zabilježila, kako se čini, dvije provalnice kako pokušavaju ući u kuću, a video zapis su nam poslali oštećeni kako bi upozorili da ove dvije žene koje bi takvo djelo mogle ponoviti. Iako se zbog noćnih uvjeta jasno ne prepoznaju lica možda ih ipak netko i prepozna te dojavi policiji.
- Možda ih netko prepozna. Da ljudi bolje pripaze u ove blagdanske dane - poručili su vlasnici.
Zagrebačka županija za poduzetnike osigurala tri milijuna eura, raspisan natječaj za poduzetnike početnike
Predstavljanje godišnjeg časopisa „LUČ“ na 325. Matičinom četvrtku
Pridružite se Plesnom klubu "Bolero": Upisi u plesne radionice i tečajeve za sve uzraste
Proslava Dana žena uz glazbu i ples u Umjetničkoj školi Franje Lučića
Lomničani Karla i Petar Kordić predstavljaju Hrvatsku na Zimskim paraolimpijskim igrama: Oduvijek smo jako povezani, podrška smo jedno za drugo, ovo je velika stvar za cijelu našu obitelj
Gorica u Varaždinu igra za polufinale Kupa Hrvatske: Moramo biti pametni, naravno da idemo po prolaz, ali jednim okom gledamo prema Slavenu