Zaplivali prvi gorički kupači: „Bazen je super, temperatura odlična!“
Gorički Gradski bazen jutros je i službeno dobio prve plivače koji su odlučili isprobati njegovo plavetnilo, ali i iskusiti cjelokupan novoizgrađeni kompleks.
U jutarnjim satima nije bilo gužve, naime, naišli smo na nekoliko odraslih plivača koji su se, kako kažu, došli isplivati i iskoristiti termin za vrijeme kojega na bazenu nema gužve.
-Stvarno je super. Čisto je, a i temperatura vode je odlična. Uživamo- kazali su nam Marko i Nenad, dvojica prijatelja koji su zajedno došli isprobati dugo iščekivani gorički bazen.

S njima se slaže i Goran koji je zadovoljan bazenom, uz komentar da ne bi škodilo da je malo veći, ali da ne treba cjepidlačiti.
-Sve je OK, dobro je. Sviđa mi se što je jako čisto te se samo nadam da će tako i ostati. Nadam se da za neka dva mjeseca neće ostati onečišćen kao što se to događa u zagrebačkim bazenima, npr. Utrinama, gdje očito filteri za vodu ne rade dobro ili ih ne uključuju često. Samo neka ovako ostane- rekao nam je Goran dok odmara uz rub bazena.

Na sve plivače u bazenu pomno motri i službeni spasilac kako bi sve proteklo u redu te kako bi se svi kupači držali bazenskog reda koji je izvješen na licu mjesta.
Veće gužve očekuju se u popodnevnim satima kada bi na kupanje trebao doći veći broj roditelja s djecom. Bazen će radnim danima biti otvoren od 6:00 do 22:00 sata, dok će subotom,nedjeljom i praznicima raditi od 09:00 do 19:00 sati.
Galerija slika
U prepunoj crkvi Navještenja BDM proslavljena župna svetkovina, biskup Razum: Njegujmo zajedništvo i neka Gospodin zakrili sve nas, a Marija nek' nas prati svojim zagovorom'.
Goričke gimnazijalke županijske prvakinje u košarci! Plasirale se na državno natjecanje
Turnirom parova tenisači iTeama izašli na vanjske terene, uskoro počinje nova sezona Velikogoričke teniske lige
Centar među pet najboljih u Križu: Dva zlata za Kim Kumic na Kupu Rudolfa Perešina, Sara Brletić zlatna i srebrna, dvije medalje i za Doru Paić
Razbojništvo na Šetalištu Franje Lučića: Napadnut i opljačkan strani državljanin
Kava za mame poduzetnice ovog vikenda!