Četiri komada Zvonimira Matušina u 'petardi' Poleta

09.11.2020. / Damir Žbulj

Nogometaši Poleta stigli su do sedme ovosezonske pobjede poslije nove uvjerljive partije. U Buševcu je s 5:0 'stradao' Rakov Potok.

Domaći su sredinom prvog poluvremena stigli do prednosti preko Zvonimira Matušina, a taj rezultat nije se mijenjao sve do početka nastavka.

Prvo je Ivan Zagorec povećao prednost, nakon toga je Polet dobio i propustio realizirati kazneni udarac, no, ubrzo je Matušin svojim drugim pogotkom praktički prelomio dvoboj.

Matušin je bio posebno raspoložen i inspiriran te je u posljednjih 15-ak minuta još dva puta bio strijelac!

NK POLET BUŠEVEC: Hrvoje Bradić, Damir Baćan, Bruno Žordić, Marijo Pejak, Zvonimir Matušin, Ivica Sučić (Filip Ban 79'), Ivan Zagorec (Ivan Klafurić 58'), Leonardo Janječić (Matija Brajković 46'), Mario Stuparić, Damir Milanović, Daniel Brajković (Luka Rožić 70'). Trener: Zoran Tomčić.

Polet nakon 14 odigranih utakmica ima identičan učinak kao i Turopoljac, sedam pobjeda, dva remija i pet poraza te 23 osvojena boda.

-->> U Kučama 'izvučena' sedmica: Turopoljac do vrha napunio mrežu Lomnice

Pri vrhu ljestvice je Mraclin, koji je petim uzastopnim slavljem stigao do fantastične treće pozicije na ljestvici s 28 bodova.

-->> Kapetan Ivan Kos u sudačkoj nadoknadi osigurao peto uzastopno slavlje Mraclina

Klas je na gostovanju kod Rakovca stigao do prvog ovosezonskog slavlja, a Ban Jelačić je van pogona zbog propisane samoizolacije.

"Ekipa iz Vukovine stavljena u samoizolaciju zbog 'kontakta' s zaraženom osobom na utakmici prošlog kola te je procjena epidemiološke službe kako igrači moraju u samoizolaciju, bez obzira što nitko nema simptome, niti je na sreću pozitivan," poruka je iz redova Jelačića.

Želimo im od srca da tako i ostane te što brži povratak nogometu.

U idućem kolu Polet gostuje kod Svete Nedelje, u Mičevcu se igra derbi Klasa i Mraclina, Turopoljac putuje u Samobor, a Lomnica se prekidu crnog niza nada doma protiv Rakovca.