
Dino Bošnjak viceprvak Balkana!
20.09.2020. / Damir Žbulj
Novim velikim uspjehom može se pohvaliti naš sjajni velikogorički atletičar Dino Bošnjak, koji je u dresu hrvatske reprezentacije na Prvenstvu Balkana u rumunjskom Cluj-Napoci osvojio srebrnu medalju!
Dino je dramatičnu i uzbudljivu utrku na 1500 metara završio na drugom mjestu s vremenom 3:47.82, iza Armenca Mkrtchyana (3:47.60), a ispred Mehmeta Celika iz Turske (3:47.98).
Istaknuti član AK Velika Gorica u nedjelju će nastupiti u svojoj 'dražoj' disciplini, duplo duljoj dionici na 3000 metara.
Prvog dana natjecanja na Prvenstvu Balkana od hrvatskih reprezentativaca još je Marko Čeko u skoku u dalj osvojio zlato (7,88 metara), dok je Bojana Bjeljac na 3000 metara oko vrata stavila broncu (9:26,93).
Zadnje objavljeno

Žena (39) bez položenog vozačkog sjela za volan i vozila Goricom, zaustavljena u Kolarevoj i uhićena

Aeroklub Velika Gorica organizira Dan otvorenih vrata i natjecanje u preciznom slijetanju

Šandoru čestitke u Zagrebačkoj županiji, Kolarec: "Ponosni smo na tvoje uspjehe!"

Oporbene stranke oglasile se priopćenjima nakon 3. sjednice Gradskog vijeća

U EU projektu InterWine sudjelovali i velikogorički vinari: „Urbanizacija vinogradarskih područja predstavlja prijetnju održivosti”

Tlo kod Petrinje podrhtava, jutros potres 3,0 po Richteru
