[VIDEO] Avantura 'online' treniranja za TKD Velika Gorica
U ovom teškom razdoblju za sve, a tako i za naše sportašice i sportaše, Taekwondo klub Velika Gorica trudi se ostati pozitivan i za svoje članove osigurati nastavak treninga uz jasnu poruku - #ostanidoma
"Zbog trenutne situacije u nemogućnosti smo održavati trenažne procese u našim dvorana, ovim putem kroz kratki video demonstriramo kako se može i trenirati i kod kuće," istaknuo je Igor Matić iz velikogoričkog trofejnog taekwondo kluba pa dodao:
"Naši natjecatelji će od ovog tjedna i uživo putem Skype programa sa svojim trenerima krenuti u avanturu online treniranja!"
Hrvatski taekwondo savez je u suradnji sa SPTV od ponedjeljka počeo s prikazivanjem taekwondo treninga i tako omogućio svim svojim sportašima, ali i onima koji to nisu, da se pridruže i odrade poneki trening ovog popularnog olimpijskog sporta.
Svi se nadamo kako će se ova situacija brzo primiriti, kako u svijetu pa tako i u Hrvatskoj i kako ćemo se uskoro vratiti 'normalnom' životu, a do tada ostanite doma i trenirajte kod kuće.
Spektakularna Gorica 'razbila' Rijeku, hat-trick Bogojevića u velikom slavlju: Kao ekipa smo zaslužili ovu pobjedu!
Fenomenalan uspjeh odbojkaša i povratak među najbolje hrvatske klubove: Gorica uvjerljivim slavljem u Zadru izborila Superligu!
Ante Knežević zabio za prvo proljetno slavlje Velike Mlake
Predavanje o toponimima u Turopolju očekuje vas u Gradskoj knjižnici
Josip Raković osigurao slavlje Poleta u Vukovini, Ante Banić zabio sva tri komada za treću uzastopnu pobjedu Lukavca
Predložite lokacije na kojima želite da policija nadzire brzinu!